Služby

4-HVĚZDIČKOVÉ UBYTOVACÍ SLUŽBY V CENTRU PRAHY

Leonardo Hotel Praha je butikové zařízení poskytující služby a vybavení s oficiálním 4hvězdičkovým hodnocením. Přijďte si odpočinout a nechte nás se o vás postarat!

Parkování

Hotel Leonardo poskytuje parkování na veřejných prostranstvích za cenu 900 Kč (zhruba 35 EUR) za auto a noc. Parkování je jednoduché – rezervujte si místo v předstihu, zastavte před hotelem a informujte recepční o svém příjezdu. Recepční vám poskytne další instrukce. Pokud není parkovací místo rezervováno v předstihu, nemůžeme jej garantovat. V každém případě vám poskytneme užitečné tipy, kde v blízkosti hotelu zaparkovat.

Přepravní služby

Využijte osobní a snadnou přepravu z Letiště Václava Havla v Praze za pevně stanovenou cenu 850 Kč (cca 35 EUR). Náš řidič vás vyzvedne přímo v příletové hale. Vyzvednutí z hlavního vlakového nádraží v Praze lze zajistit za 450 Kč (cca 18 EUR). Náš řidič vás vyzvedne před restaurací Burger King. Pokud potřebujete zajistit dopravu, kontaktujte prosím naši recepci na adrese info@hotelleonardo.cz.

Recepce

Recepce je otevřená 24 hodin denně a náš personál je připraven vám pomoci se vším, co budete potřebovat. Pomůžeme vám s rezervací místa v restauraci dle vašeho výběru, zajistíme prohlídku města nebo vám seženeme vstupenky do muzeí, divadel, na koncerty a jiné akce v Praze. Příjezd: 15:00 hod. Odjezd: 12:00 hod.

Ostatní služby

SLUŽBY GUEST RELATIONS Máte speciální požadavky, potřebujete pomoct s rezervací, nebyli jste během svého pobytu s něčím spokojeni? Náš Guest Relations manažer je vám k dispozici na e-mailové adrese guestrelations@hotelleonardo.cz

Wifi

Poskytujeme bezplatné a zabezpečené vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu s heslem leonardo.

Bufetová snídaně

Vychutnejte si vynikající snídani formou švédského stolu každé ráno od 6:30 do 10:30 hod. Můžete si vybrat z čerstvého chleba a domácího pečiva a k tomu je k dispozici velký výběr marmelád, uzenin, sýrů, domácích pomazánek, vejce, slanina, párky, cereálie, čerstvé ovoce, ovocné kompoty, ovocné šťávy atd.