Prostorné apartmá

Butikové ubytování v Praze

Užijte si svůj pobyt v jedinečných a elegantních pokojích v budově z 15. století na pražském Starém Městě.

Každý pokoj v hotelu Leonardo je jedinečný. Nabízíme ubytování v centru Prahy v útulných pokojích Standard, elegantních pokojích Superior, prostorných apartmánech nebo pokojích s nádherným výhledem na Pražský hrad a Vltavu.

Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem, který podtrhuje celkový charakter hotelu.

Dále poskytujeme bezplatné a zabezpečené vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu včetně pokojů a apartmá, bez nutnosti zadávat heslo.

Všem rezervacím věnujeme zvláštní pozornost. Náš rezervační tým se o vás profesionálně postará. S žádostí o další informace nebo o rezervaci nás kontaktujte přímo na naší e-mailové adrese booking@hotelleonardo.cz!

  • Junior Suite

    Prostorné apartmány pražského hotelu s manželskou postelí nebo samostatnými postelemi, dokonalá volba pro náročného cestovatele. Apartmány vám nabízí vlastní obývací místnost s pohodlnou pohovkou, velkým stolem, 32“ LCD televizorem, zařízením na přípravu kávy & čaje, malou kuchyňku. Na žádost zajistíme apartmá se soukromým balkónem. Mezi nadstandardní výhody patří welcome drink, župany, pantofle a každodenní pokojová služba. Velikost od 40 do 45 m².