Apartmá s výhledem na hrad

Butikové ubytování v Praze

Užijte si svůj pobyt v jedinečných a elegantních pokojích v budově z 15. století na pražském Starém Městě.

Každý pokoj v hotelu Leonardo je jedinečný. Nabízíme ubytování v centru Prahy v útulných pokojích Standard, elegantních pokojích Superior, prostorných apartmánech nebo pokojích s nádherným výhledem na Pražský hrad a Vltavu.

Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem, který podtrhuje celkový charakter hotelu.

Dále poskytujeme bezplatné a zabezpečené vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu včetně pokojů a apartmá, bez nutnosti zadávat heslo.

Všem rezervacím věnujeme zvláštní pozornost. Náš rezervační tým se o vás profesionálně postará. S žádostí o další informace nebo o rezervaci nás kontaktujte přímo na naší e-mailové adrese booking@hotelleonardo.cz!

  • Apartmá s výhledem na Hrad

    Užijte si úžasný výhled na Pražský hrad a Vltavu v soukromí svého hotelového apartmá v Praze! Apartmány s výhledem na hrad nedávno prošly rekonstrukcí a jsou vybaveny v elegantním stylu starožitnými kusy nábytku z období pražské secese, postelemi velikosti King size nebo Queen size a útulnou obývací částí. Pro zpříjemnění pobytu má náš pražský butikový hotel další vybavení, jako je velkoplošný 32“ LCD televizor, zařízení na přípravu kávy & čaje, luxusní kosmetika Natural Philosophy, župany, pantofle, každodenní pokojová služba a překvapení na uvítanou od našeho šéfkuchaře. Velikost od 50 do 65 m².