Recenze

Luxusní pokoje v pražském hotelu Leonardo

Pokoje & Apartmány

Hotel Leonardo nabízí ubytování v butikovém stylu v 82 prostorných pokojích na pražském Starém Městě. Naše pokoje jsou vybaveny pečlivě vybranými starožitnými kusy nábytku. Každý pokoj je unikátní a má svůj osobitý šarm.

Pokud hledáte něco výjimečného, podívejte se na jeden z našich Castle View Junior Suites nebo na mezonetové pokoje s výhledem na Pražský hrad a užijte si fantastický výhled ze soukromí vašeho hotelového pokoje na pražském Starém Městě!

Všem přímým rezervacím věnujeme zvláštní pozornost a náš rezervační tým se o vás postará s největší péčí. S vaším požadavkem na ubytování nás můžete kontaktovat přímo, nebo si vyžádejte více informací e-mailem na booking@hotelleonardo.cz!

Facilities boutique Hotel Leonardo prague

Vybavení pokojů hotelu Leonardo:

 • cena pokoje zahrnuje bohatou bufetovou snídani
 • bezplatný vysokorychlostní internet a WIFI
 • individuálně regulovanou klimatizaci a topení
 • LCD TV s příjmem více než 60 digitální satelitních kanálů včetně všech českých kanálů
 • telefon s přímou volbou
 • minibar
 • sprchu nebo vanu
 • bidet
 • luxusní koupelovou kosmetiku Eco Boutique „Be Green“
 • vysoušeč vlasů
 • kosmetické zrcátko
 • pokojovou službu
 • praní a čištění oděvů
 • kuchyňku (na vyžádání)

Elegantní klasické pokoje s velikostí lůžka King nebo Twin se vyznačují moderním vybavením, útulným prostředím a starožitným nábytkem. Velikost pokojů se pohybuje mezi 22–25 m².

Elegantní větší pokoje s lůžkem velikosti King nebo Twin jsou plně zařízeny moderním vybavením, mají útulné dekorace, starožitný nábytek a set na přípravu kávy a čaje. Superior pokoje dále nabízejí sedací soupravu, stůl a kuchyňku. Velikost pokojů se pohybuje mezi 28–35 m².

Prostorné hotelové apartmány s velikostí lůžka King nebo Twin jsou ideální volbou pro náročné cestovatele. Junior suites nabízejí posezení s pohodlnou pohovkou, 32” LCD TV, set na přípravu kávy a čaje a kuchyňku. Na vyžádání je k dispozici apartmá se soukromým balkonem. Mezi nadstandardní výhody a vybavení patří welcome drink, župan a pantofle a večerní rozestýlka. Velikost apartmá se pohybuje mezi 40–45 m².

Nechte se okouzlit nádherným výhledem na Pražský hrad v jednom z našich nedávno renovovaných mezonetových pokojů! Mezonetový pokoj se skládá z ložnice s King nebo Twin lůžkem v horní části pokoje a obývacího pokoje s pohovkou, pracovním stolem a velkým 32” LCD televizorem v přízemí. Mezi nadstandardní výhody a vybavení patří luxusní koupelová kosmetika Natural Philosophy, župan a pantofle, sada na přípravu kávy a čaje, uvítací překvapení našeho šéfkuchaře a každodenní večerní rozestýlka.

Užijte si nádherný výhled na Pražský hrad a řeku Vltavu ze soukromí vašeho hotelového apartmá v Praze! Apartmány s výhledem na Pražský hrad byly nedávno renovovány a jsou vybaveny v elegantním stylu, kterému vévodí starožitný nábytek z bohatého dědictví pražské secese, lůžka s velikostí King nebo Queen, útulné posezení – a ve většině pokojů je také hydromasážní vana. Pro větší pohodlí nabízí náš pražský butikový hotel nadstandardní výhody a vybavení, např.: velký 32” LCD televizor, sadu na přípravu kávy a čaje, luxusní koupelová kosmetiku Natural Philosophy, župan a pantofle, každodenní rozestýlku a uvítací překvapení od našeho šéfkuchaře. Velikost pokojů se pohybuje mezi 50–65 m².

Vaše rodina se může ubytovat v prostorném dvoupokojovém apartmá s lůžky velikosti King a Twin. Pro vaše pohodlí nabízejí rodinné apartmány také sadu na přípravu kávy a čaje a kuchyňku. Apartmány jsou ideální pro čtyřčlenné rodiny. Velikost pokojů se pohybuje mezi 40–45 m².

Ověřte si dostupnost

Ověřte si dostupnost

Změnit rezervaci