Recenze

hotel v centru Prahy

Lokace

Hotel Leonardo má jedinečnou polohu v centru Prahy. Hotel se nachází ve vzdálenosti pouhých 300 m od Karlova mostu a 800 m od Staroměstského náměstí. Veškeré významné památky a c zajímavosti snadno navštívíte pěšky. Pro další průzkum města můžete použít veřejnou dopravu. Pro aktuální dění v Praze se podívejte na www.pragueeventscalendar.cz.

Doprava z letiště

Využijte osobní a snadnou dopravu z letiště Václava Havla v Praze vozy ŠKODA naší dopravní služby za fixní cenu 750 Kč. Náš řidič si vás vyzvedne přímo v příletové hale. Pro objednání dopravy prosím kontaktujte naši recepci na info@hotelleonardo.cz to arrange your transportation.

Parkování

Hotel Leonardo se nachází v historické části Starého Města. Naši zaměstnanci zaparkují vaše auto v krytých garážích blízko hotelu.

Veřejná doprava z letiště Václava Havla Praha

Hotel Leonardo se nachází pouhých 13 km od letiště Václava Havla v Praze. Použijte autobus číslo 119 do stanice metra Dejvická. Odtud jeďte zelenou trasou A do stanice Staroměstská. Hotel je 5 minut chůze od stanice metra po Smetanově nábřeží za Karlovým mostem.

Webová kamera s výhledem na Pražský hrad

Podívejte se na živý výhled na Prahu a aktuálních povětrnostní podmínky v Praze z naší vlastní webové kamery, která se nachází přímo na střeše hotelu Leonardo. Vychutnejte si živý pohled na Pražský hrad a Karlův most i výhled na Malou Stranu. Tata webová kamera v Praze se nachází přímo v budově hotelu, která stojí přímo u Vltavy a tak naši hosté, kteří si objednají Castle View Junior Suite Apartmá nebo Castle View Mezonetový pokoj, si mohou vychutnat tento stejný výhled.

Kontaktujte nás

Hotel Leonardo Praha
Karolíny Světlé 27
110 00 Praha 1
Czech Republic

Tel.: + 420 239 009 239
Fax: + 420 239 009 236
info@hotelleonardo.cz

Rezervace:
booking@hotelleonardo.cz

Speciální požadavky:
guestrelations@hotelleonardo.cz

Skype: reservations.hotelleonardo

Reservations GDS codes:

Amadeus - PRGMHL
Apollo / Galileo - 22475
Sabre - 39225
Worldspan - PRGML

Pro změnu online rezervace, prosím klikněte zde:

Hotel Leonardo

Hotel Leonardo Praha


Karolíny Svetlé 27
110 00 Praha 1
Czech Republic
Tel: + 420 239 009 239

Ověřte si dostupnost

Ověřte si dostupnost

Změnit rezervaci